A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Alberie Hadergjonaj - Jam Si Rreze


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/09/2012

2012-09-14T21:35:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Si Rreze" kënduar nga Alberie Hadergjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alberie Hadergjonaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...