A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alberita Preni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Alberita Preni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Shtator 2017, Alberita Preni publikon videoklipin "Per Ty Jam Tu Menu". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Yll Limani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 14 Shkurt 2018, Alberita Preni publikon videoklipin "Marre", në bashkëpunim me GT. Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Petro Xhori, GT. Videoklipi u prodhua nga P...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Atma

Rigersa Zefi

Gylten Berisha

Almenda

Julia Laze

Xhuli Pjetraj

Dorisa Pacolli

Arbana Elezi

Ermi


Tags: Alberita Preni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018