A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Albo 06 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Janar 2017, Albo 06 publikon videoklipin "Jeta N'mahall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dr. Flow

Lony

Last Daddy

Burn (Rap)

Smart Boy

Dm Ritmi Magjik

Festi

EMG

Orianel

T Dori


Tags: Albo 06

Krijo Një Kartolinë