A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Albozz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gansito

Enis (Last King's)

IllMill

Lila

Arti Durmishi

Xonn

Cali

Wolfman

Fasti

Mc Vani


Tags: Albozz, Albion Ajdari

Krijo Një Kartolinë