A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aldo Picari

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Aldo Picari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 13 Maj 2019, Aldo Picari publikon videoklipin "Me Fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Mehmeti

Valon Selimi

Shpend Kerleshi (Pena)

Artan Rexha

Florim Loku

Ismajl Rexha

Bashkimi

Jeton Rrudhani

Daut Ahmeti

Bestrim Sadikaj (Besi)


Tags: Aldo Picari

Krijo Një Kartolinë