A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alex Seitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alex Seitaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Student për aktrim në Universitetin e Arteve, Alex është po kaq i pasionuar edhe pas muzikës. “Stili që unë sjell është i mbështetur në filozofinë japoneze të quajtur Vision K dhe ka në thelb thyerjen dhe përmbysjen e tabuve”, tregon këngëtari i cili me sa duket e ka marrë tashmë këtë mision përmes artit. Në Nëntor 2014, Alex merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Kristal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Erjon Beci

Silver Metka

Klajdi Musabelliu

Dilan Reka

Klejvis Saliaj

Erjon Korini

Gerard Merdani

Xhevi

Stiv Boka

Ardit Çuni


Tags: Alex Seitaj, Alex, Aleksander Seitaj

Krijo Një Kartolinë