A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alex (Asdren Shabani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Alex (Asdren Shabani) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Artisti i ri Asdren Shabani i njohur si Alex eshte pjese e MishMash Entertaiment, label i drejtuar nga Blero. Më datë 15 Nëntor 2015, Blero publikon videoklipin "Pse", në bashkëpunim me Alex. Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Maria. Më datë 31 Tetor 2016, Alex publikon videoklipin "Jeshile". Më datë 19 Shkurt 2017, Alex publikon videoklipin "Ku Je". Më datë 23 Qershor 2017, Franques publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Mishmash Entertainment

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pancho

F-Tim

F-Boogie

Erson Shabani

Hanello

Big Bossidy

Xhema Aka Jemayli

Bidaki

Bessi

Legjenda


Tags: Alex, Asdren Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018