A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alfred Habibi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Alfred Habibi është një këngëtar i njohur. Në Dhjetor 2001, Alfred Habibi merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Ku Je Oj Nena Ime". Në Dhjetor 2006, Voltan Prodani & Alfred Habibi marrin pjesë në Festivali i 45-të në RTSH me këngën "Jemi Kaq Të Largët"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hazbi Thera

Sokol Koci

Elvis Tenko

Agron Kalisi

Artan Ferati

Mr. Valos

Pikado

Arber Krasniqi

Gzim Roci

Rasim Sopi


Tags: Alfred Habibi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018