A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
AlGlobos

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: AlGlobos është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Prill 2017, AlGlobos publikojnë videoklipin "Per Ty Mendoj". Më datë 3 Korrik 2017, AlGlobos publikojnë videoklipin "Reggaeton Shqip". Më datë 23 Tetor 2017, AlGlobos publikojnë videoklipin "Hajde Hajde". Më datë 31 Tetor 2018, AlGlobos publikojnë videoklipin "Emigrimi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

Treshat

RealGangsta

Master D

North Side

K-Boy's

JT

Double-G

Maskat-G

Tingujt E Zemres


Tags: Alglobos

Krijo Një Kartolinë