A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ali Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Ali Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gjithe Kosove Kenduam Per Ty


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Rifat Draga

Mhill Çuni

Dervish Dervishi

Mhill Krasniqi

Isa Veliu

Ismet Demaj

Agim Baftjari

Fatmir Bajra

Nebi Halili


Tags: Ali Krasniqi, Krasniqet

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018