A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alisa Jerliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Alisa Jerliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 6 Janar 2013, Alisa Jerliu publikon videoklipin "Kukulla". Më datë 10 Nëntor 2013, Alisa Jerliu publikon videoklipin "Hani Hani". Muzika e këngës u punua nga Armend Regjepagiqi, teksti u shkrua nga Aida Baraku. Më datë 17 Shtator 2014, Alisa Jerliu publikon videoklipin "Motrat". Në Nëntor 2014, Alisa Jerliu merr pjesë në Lyra Fest 2014 me këngën "Babi Im Kur Vjen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Denisa Dehari

Xhesika Pengili

Roderika Ukelli

Edueda Salihaj

Djellona Krasniqi

Salije Bajrami

Blinera Jashanica

Rreze Bekteshi

Blinera Muzhaku

Vesa Berisha


Tags: Alisa Jerliu

Alisa Jerliu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë