A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alketa Vejsiu - Ekzistoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Alketa Vejsiu"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2002


Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Dua naten ta rrembej,
Dua henen ta genjej,
Dua hijet t’i largoj,
Dhe te them se egzistoj.

Do gjej nje fjale,
Ta hedh ne leter,
Botes se vjeter
Do ti gjej nje emer tjeter.

Do gjej nje fjale

diku te mbetur,
Nje shpirt I etur do ta zgjoj
Boten e fjetur

Kartolina (1)

2018-06-10 14:23:13
Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018