A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Alldoz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Qershor 2018, Alldoz publikon videoklipin "Ki Kujdes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mthirrin Demokrat

Benny Blanco

Black-Eagle

Izo

Luxhi

Leon

Albotoxic

Dibrano Albsick

Dora

Dashoni


Tags: Alldoz, All Doz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018