A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alldoz
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12
Këndon kryesisht: hip-hop

Alldoz është këngëtar. Më datë 11 Qershor 2018, Alldoz publikon videoklipin "Ki Kujdes".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018