A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Shkolla Ime

Sa e bukur
Qe duket shkolla ime,
Mbrenda dhe jasht,
Me zbukurime.

Ka rafte me libra,
Qe me mesojm,
Por edhe mesuesja,
Po na edukon.

Ato te mira,
Kurr sdo tja harroj,
Mesuesen dhe shkollen
Gjithmon do ti kujtoj.

- poezi nga Alma Domuzeti


- Poezia u dërgua nga Alma Domuzeti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  219


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018