A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Alma Koleci - Dashuria Na Hap​ Një Derë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2014

2014-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"

Ana:
Në rregull, a mund të them diçka të çmendur?

Hansi:
Më pëlqejnë çmenduritë!

Ana:
Jam përplasur në jetë unë me dyer pafund
Por papritur po përplasem me ty

Hansi:
Mendoj se më ka ndodhur e njëjta gjë, dhe...
Kam menduar gjatë gjithë jetës vetëm për ty
Dhe ja, rastësia më përplasi me ty

Ana:
Po me ty

Hansi:
Po me ty
Të gjeta unë

Ana:
Të shoh unë ty

Bashkë:
Dhe këtë ndjenjë, jo kurrë më parë s'e njoh
Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Bashkë:
Dashuria na hap një derë

Hansi:
E di çfarë dua?

Ana:
Çfarë?

Hansi:
Të hamë së bashku...

Ana:
Simite

Hansi:
Dhe unë këtë do t'thoja

Ana:
Jo, unë nuk njoh askënd...

Bashkë:
Që më ngjan
Xing, bëjmë xing
Ne jemi sinkron i duhur
Jemi ne ndjenja e bukur

Hansi:
Ti...

Ana:
Dhe unë...

Hansi:
Ne...

Bashkë:
Veç ne të dy

Ana:
Lamtumirë

Hansi:
Lamtumirë

Bashkë:
E kaluar pa ty
Jo më jo, unë vetëm më s'do t'jem

Dashuria na hap një derë
Dashuria na hap një derë
Jetën jetoj me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Ana:
Me ty

Hansi:
Me ty

Bashkë:
Dashuria na hap një derë

Hansi:
A mund të them diçka të çmendur?
A do të martohesh me mua?

Ana:
A mund të them diçka edhe më të çmendur?
Pranoj!

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019