A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alma Velaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  32
BIOGRAFIA: Alma Velaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në vitin 2002, Alma Velaj publikon albumin "Per Te Gjallet Asht Dashnia" Më datë 12 Janar 2010, Alma Velaj & Ardian Jaku publikojnë videoklipin "Hajde Mori Vash". Më datë 13 Gusht 2010, Alma Velaj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Dashuri Pa Fjale". Më datë 7 Nëntor 2010, Alma Velaj & Ardian Jaku publikojnë videoklipin "Dashuroj Tjeter Femer". Më datë 6 Korrik 2012, Alma Velaj & Ardjan Jaku publikojnë videoklipin "Ç'ka Sy Zeza". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Per Te Gjallet Asht Dashnia (2002)


» Dërgo Një Këngë »

Ç'ka Sy Zeza
Potpuri Dasme
Moj Zoge (Potpuri)
Dashuri Pa Fjale
Mos Lendo Nje Femer
Potpuri Dasme Shkodrane 2016
S'ka Fajtore Ne Dashuri
Zoti Një Ti I Dyti
Vaj Si Qenka Ba Dynjaja
Hajde Mori Vash


Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Eva Dushaj

Donika Ndreca

Nora Ndreu

Gofile Papleka

Zoja Pali

Greta Lazri

Adelina Marku

Adelina Correj

Irma Gurakuqi


Tags: Alma Velaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018