A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Almeda Luca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Almeda Luca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Tetor 2015, Almeda Luca publikon videoklipin "My Heart"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ana Bakaj

Neetah

Enkeleda Gjongeci

Kentina Shehaj

Elona

Risa

Jona Koleci

Artela Brahimi

Doruntina Qamili (Dina)

Nilsa Hysi


Tags: Almeda Luca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018