A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Amiggo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shkurt 2017, Amiggo publikon videoklipin "Na Gjujna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tifi Ag

Baba Majac

Ibro's

Emi Vasa

Doksi

Arjan Rrahmani

Dj Benz

Tuni 04

Arber Ajrulla

Mirvy'y


Tags: Amiggo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018