A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Vlora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ana Vlora është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 11 Nëntor 2016, Ana E Vlores publikon videoklipin "Loti I Syrit Tim". Më datë 15 Korrik 2017, Ana Vlora publikon videoklipin "Fati Im". Më datë 10 Gusht 2017, Festi Sheges publikojnë videoklipin "Sonte Po Festojna", në bashkëpunim me Ana Vlora & Luluja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Leyla Gjakova

Xhejni Lito

Ludjana Rrapa

Olsa Pema

Irsa Qosja

Jona Pepkolaj

Desjana Kamberaj

Viola Shqau

Laura Nezha

Vanesa Sono


Tags: Ana Vlora, Ana E Vlores

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018