A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Kabashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  39
BIOGRAFIA: Ana Kabashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndonëse talentin e saj artistik e solli përmes spektaklit “The Voice of Albania”, Ana Kabashi angazhimin e saj në këtë drejtim nuk e nisi me këtë spektakël. Lidhja e saj me këngën është shumë më e hershme, ani pse sipas këngëtares ‘The Voice...’ ishte një shtytje e madhe drejt karrierës artistike të saj. Ajo po punon fort rreth muzikës ne mbrëmjeve të shumta ‘live’ nëpër qytete të ndryshme në Kosovë. Por nuk do të jenë vetëm mbrëmjet ‘live’ ato q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Arta Kabashit

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anisa Dervina

Bora Fera

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Kristine Elezaj

Blerina Osaj

Juna Manaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Kristela Gjoka

Donjeta Krasniqi


Tags: Ana Kabashi, Anna Kabashi

Ana Kabashi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018