A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Mero

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Ana Mero është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Më datë 15 Nëntor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "S'ka Si Mua Jo". Më datë 31 Dhjetor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "Parajsen Ma Dhurove". Më datë 24 Qershor 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Beqari Moj Beqari". Më datë 29 Korrik 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Me Gjithe Shpirt Te Dua". Më datë 14 Shkurt 2018, Ana Mero publikon videoklipin "Shen Valentini". Teksti u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 3 Maj 2018,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anxhela Hamati

Ola Bakalli

Maria

Monika

Albana Kastrati

Dea Qerimi

Enisa Zyberi

Vally

Alba Loxha

Diola


Tags: Ana Mero

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018