A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Andri - Sexy Girls  (Feat. E-Mc Intro)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2011

2011-12-25T14:01:33

Featuring

E-Mc IntroKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sexy Girls" kënduar nga Andri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Andri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018