A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Andy & Doza - Shembull


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2017

2017-09-23T13:25:25

Më Shumë Nga

DozaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Shembull" kënduar nga Andy & Doza.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Shembull".
Videoklipi nga Andy & Doza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kobra aka Helmusi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tash
Ti duhesh mem ngu
Ti duhesh mem ngu
Ti duhesh mem ngu
Ti duhesh mem ngu

Te lutem edhe nje pyetje
P.Sh. a kishe mujt me na tregu Kobra
Qka po ndodh me repin shqiptar
Pse kaq eksplicite tekstet e juaja

Aaa cili stacion jeni ju

Jemi radio thashethemet

Verrtet eksplecite FUCKKK YOUUU

Ni grusht i fort ni KOBER ta mban repin
Produktet e mija nuk nalen un prodhoj gjdo dit
Hin nket shit fit hajde baba Kober qit
Qaj qe te ngojke sot pot shan pse pse u rrit
shumica reperav lavdohen mat fortit
Qohen e thojn jena krenohem faek
pakic ngohen
Shumica deshtohen palohen e prap shtohen
Na mesim ata harrohen P P P Perdit ma nalt qohem
Me femna dje me femna sot per dit e kom spot
Mdoket kot kur fryna me kerra keshem xhepat plot
Qe don mi qit femnat nklip te mira ne miniq
Dy kamera perball meje sot por neser........
E qe ...... qikjo osht forja qe sjem qa jem
Tekstin mat fortin nmend a perngjaj ne EMINEM
Na na na jem SHQIPTAR
Qa ka lidhje ka nje zgjidhje
A veq shqip qe knoj menon ti qe osht zgjidhje

REF;2
Jo pina vitamina plot vinaaa
Pare ntavolina hita tforta kurr nuu ngina
Normal qe kajher pina ku ka bari femna tmira
Repin mat fort e bina kallet veni kur vjen bina

P P P P.Sh. me ket refren e nxen ni femen tfort
Ne ket rep tur P.Sh. dhezen inaqort
P.Sh. me ket kong mer shembull ka muzika qa zihet
P.Sh. nuk rrihet kur shihet ni spot qe nuk shihet
NON-STOP me HIP-HOP ju shum po per shum LEK
E pata bo njetin me lon po nuk mu hek prej kreje
Kjo far rime shum e perkryme quhet REP shoki
Jem forc e pathyme
Prej askujt me mujt mu nermal kurkush ska mujt
Un sja i ri 7 vjet me REP kom lujt
Te ton e din ket sen shumica mnjohin nket vend
Pakica mushen mend jom i fort man
Ktu ke veq pak pershkrim normal qe eksplodim
Gjdo sen qe e qes un shoki e ka ni kuptim
Se qaty ku ti hin mu konen muzika jeme
Edhe budall ti tkofsh ka met rrit mendje heyyy

REF;2
Pina vitamina plot vinaaa
Pare ntavolina hita tforta kurr nuk ngina
Normal qe kajher pina ku ka bari femna tmira
Repin mat fort e bina kallet veni kur vjen bina

KOBRA 2010
BOMMM REPERSSSS
Heyyyy


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018