A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Andy & Doza - Rolin  (Feat. Danny)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2017

2017-09-23T12:49:16

Më Shumë Nga

DozaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Rolin" kënduar nga Andy & Doza.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Rolin".
Videoklipi nga Andy & Doza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018