A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Andy & Doza - Femrat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2017

2017-09-23T06:36:58

Më Shumë Nga

DozaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Femrat" kënduar nga Andy & Doza.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Femrat".
Videoklipi nga Andy & Doza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Graniti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Verse 1 :

Graniti femrat nuk i njeki
Femrat Granitin e njekin
Dimri po vje koha shume ftoft
kto femrat pe bojn vendin shume hot
Si femrat shqiptare nuk ka
kto jan numer njo
nja ka nja pi provoj
nja ka nja pi ndrroj
sot nja e nxa
neser une e la
tjeter femer nxa
sun dashurona veq me nja
qe 13 vjet ne ne gyrbet
asniher ne amerik nuk kam shiju ket lezet
Dhipi lyp lek lyp qef lyp seks
I nxa me qef
i hypi nkerr tu i shetit prej qytetit e deri ne krevet
Ton naten me dhipa tu lu loja
A thu kush ne fund ketu po fitojka?

Ref 2x :

Kto Femrat a
Shume trenta
Secila per nat eshte e jemja

Verse 2:

Graniti Albanian Red N Black Star
secilin bitch e boj per nat porno star
Dashnin nuk e njeki
Dashnia um njek mu
secila femer po do mu kan me mu
po dojn me mu me u dashuru
seciles femer per nat deshirat tu ja plotesu
hop hop kto mamica
me qmenden me kto cica
Kqyri kto loqka
secila me dhopa tforta
Shtratin e kam shum nxan
edhe pse boll e gjan
dhipa ton ant
dhipa per qdo nat
asniher sjam pa fat
me secilen fap fap all night
asnjona nuk met pa merak
ton naten lojra tu lu
A thu ketu kush koka tu fitu?


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018