A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anestezioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Anestezioni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rinor Bekteshi me ketë rrym të muzikes filloi në vitin 2009 ku kengët e para i punoi tek NushiMucis me te cilin pati bashkpunimin e sukseshem kengen "N`Mendime". Anestezion vazhdoi me bashkpunime tjera ai ka bashkpunuar me shum artista tjer si: 2TON, Kobra (TBA), Lyric Master, Bazzuka, Agresioni. Po ashtu Anestezion ka bashkpunuar me artistin shum të perfolur nga Shqiperia "Stresin: bashkpunimet tjera me Rap Artista te Shqiperise jane me Emiliano...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Gunshot
Malli
Pa Inat
Sa Her Ti Qesh


Artistë Të Ngjashëm:

Miril

Overlord

Rascom

D-Komit

Sacrifice

Master-L

Mr.Trimi

Ex King

Readi

SK


Tags: Anestezioni, Anestezoni, Anestezon, Anestezion

Anestezioni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018