A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ani Myzeqarja - Cupat E Myzeqese


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Cupat E Myzeqese"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cupat E Myzeqese" kënduar nga Ani Myzeqarja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ani Myzeqarja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...