A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Paska Zot

E sheh i dashur paska zot,
betohem, ndryshe ska sesi,
kaq shume det nuk mundet dot,
kaq shume qiell,kaq shume vetmi...

- poezi nga Anila Toto


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  12

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019