A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anisa Hoda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 10 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Anisa Hoda është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo fitoi çmimin e pare me 15 prill 2015 ne Viuhela Fest Prishtine me kengen "Kenga ime". Në Korrik 2015, Anisa Hoda merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Nje Porosi". Në një skenë madhështore në Sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë u organizua mbrëmja për fëmijë, ku Anisa Hoda rrembeu çmimin kryesor me një këngë mjaft të bukur dhe koreografi profesionale të përgatitur nga Jeton Forfi (Art Design). Në Gusht 2016, Anisa Hoda merr pjes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arsa Dervishi

Vesa Hamdiu

Eanda Nishevci

Anjeza Gashi

Finesa Sadiku

Janina Mustafa

Fatlinda Leku

Blerta Curri

Sara Mulliqi

Urtina Ramadani


Tags: Anisa Hoda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018