A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anonimos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Llajshevc 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Anonimos është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkelzen Ramadani "ANONIMOS" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2003. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh. "ANONIMOS" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se nuk do ta lë kurr ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Në Mëngjes
Une E Kom
Krejt Po Dojn
Preco
Shume T'smut
Hala Ksajde
Ku Janë
My Music
11 Vjet Anonim
Nënë Mos Qaj

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Rascom

Miril

Mr.Trimi

ZeeroMan

Eki

Ylli Trokitës

Merytoni

D-Komit

Liberian Selimi

Ex King


Tags: Anonimos, Shkelzen Ramadani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018