A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aragona Band - Ajo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2012

2012-09-19T15:24:29

Teksti:

Mithat Sadiku

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative


At verën që kaloi ...
1 nat' t'qet' si kjo ...
Frynte ashtu ngroht' ...

Er' e leht' ...

Ty buzët t'i shijoj ...
E në të mendoj ...
Më dukesh si ajo ...
Gati krejt ...

Ref:
Pse ti mu duke ajo
Ti zemer, nuk ke faj, jo
Mut jete e kam un' nga kjo er'
Er' e leht'
Pse ti mu duke ajo
E m'puthe sikur ajo
Mut jete kam un' nga kjo ver'
Kjo ver' e nxeht'

Magjepse ish si kjo ...
Ajo nat' njësoj ...
Kur dola me to ...
T'parën her' ...

Ty belin ta shtrëngoj ...
E at' e kujtoj ...
Më dukesh si ajo ...
S'paku n'terr'

Ref:
Pse ti mu duke ajo
Ti zemer, nuk ke faj, jo
Mut jete e kam un' nga kjo er'
Er' e leht'
Pse ti mu duke ajo
E m'puthe sikur ajo
Mut jete kam un' nga kjo ver'
Kjo ver' e nxeht'


Ky tekst u dërgua nga ShpendiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018