A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Arba-G - Kthehu  (Feat. Universal)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2011

2011-04-11T16:52:47

Featuring

Universal


[ arba-g ]
avanturat mua jo jo aspak nuk me pelqejn //
dua lidhje serioze me ty gjithmon dua t'jem //
vetem imja dua te jesh sa shum ti me pelqen //
sa her qe une te sho nuk me zihet veni ven //

je femen shum e veqant terheqse dei n'maximum //
je vet zemra ime si ti jo jo nuk gjen askund //
diten qe prap ne u pam humbem thell ne shikime //
dua ta ktheja kohen se ty te du jeta ime //

[ universal ]
Nuk e di se cfar ndodhi ne te dy pse u ndam //
as fjalen lamtumir njeri-tjetrit jo sia tham //
prej dites qe nuk te kam per mua nuk ka me diell //
eja ti kthehu tek un mos e le lotin te rrjedh //

[ arba-g ]
je vetmja ti per mua ajo per te cilen jetoj //
i Lutem Zotit zemrat tona prap t'na bashkoj //
me mungon fjala kur ti mthoje shum te dua //
edhe me shum me mungon se ti nuk je me mua //

dua ta kem pran zemren tende dhe me te tjetoj //
qdo nat ne endrra te sho ku t'puthi e tperqafoj //
pa ty asgje nuk ka kuptim o sa me mungon //
vetem per ty jetoj dua te kem pergjithmon //

[ universal ]
Nuk e di se cfar ndodhi ne te dy pse u ndam //
as fjalen lamtumir njeri-tjetrit jo sia tham //
prej dites qe nuk te kam per mua nuk ka me diell //
eja ti kthehu tek un mos e le lotin te rrjedh //


Ky tekst u dërgua nga AgnesaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018