A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  204
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Arben Dreshaj është një shkrimtar. Në vitin 2006 ka përfunduar studimet në Universitetin e Prishtinës, Fakulteti Juridik. Në vitin 2009, ka përfunduar studimet në programin master. Publikimet/Botimet - 2010: “Roli dhe rëndësia e institucioneve korrektuese në risocializimin e personave të dënuar”; - Disa pune profesionale/shkencore; - 2014: “Mesazh”-tregime; - 2016: “Dhurata për Ty- A Gift for You” – Aforizma (shqip dhe anglisht);...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Gajur Pajaziti

Kreshnik Ibrahimi

Josif Gegprifti

Kasam Shaqirvela

Melsen Kafilaj

Romario Xhaferri

Orhan Dauti

Albert Bikaj

Ragip Ramaj

Endri Nazarko


Tags: Arben Dreshaj

Arben Dreshaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018