A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arben Gjeloshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Arben Gjeloshi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 20 Tetor 2009, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Cuni Ne Kurbet". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 10 Maj 2013, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Mori Cike Moj Te Pojata". Më datë 10 Maj 2013, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Na Leu Dielli". Më datë 8 Mars 2016, Adelina Ndoj & Arben Gjeloshi publikojnë videoklipin "Rastesi". Më datë 30 Dhjetor 2016, Vida Kunora & Arben Gjeloshi publikojnë videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vesad Mjeku

Fatmir Haliti

Shkelzen Azemi

Dani Abazi

Sabri Haxholli

Ismet Aloshi

Shkelzen Kelmendi

Fadil Zeneli

Hajro Ceka

Fatlum Llugaliu


Tags: Arben Gjeloshi

Krijo Një Kartolinë