A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbi Pelushaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Arbi Pelushaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Arbi Pelushaj merr pjesë në The Voice Of Albania 4....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Frenkli Vjero

Geraldo Ndoci (Aldo)

Vikus

Rod

Algert Sala

Gust Gjeci

Toli

Ledion Liço

Rei Bezhani

Kristi Karkanaqe


Tags: Arbi Pelushaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018