A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arbnor Terziu - Nuk Ta Fali


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2018

2018-02-07T19:18:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ta Fali" kënduar nga Arbnor Terziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arbnor Terziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elsida Sinaj (Eli). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

une me ty shum kam gabu eh tasht von e kam kuptu kush je ti jo se kam dit une prej teje se kam prit


une me ty shum kam gabu eh tasht von e kam kuptu kush je ti jo se kam dit une prej teje se kam prit

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish

jeta ime sikur ne film eh ti vet e ban regjin jo bre zemer kshtu nuk shkon her me mu her me tjeterkan

jeta ime sikur ne film eh ti vet e ban regjin jo bre zemer kshtu nuk shkon her me mu her me tjeterkan

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018