A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbnora Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Therandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Arbnora Kelmendi është një shkrimtare e vogël. Studion në shkollën fillore të mesme të ulët "Shkëndija".Eshte nxënëse shembullore dhe e shkëlqyer. Shkruan poezi(jo të botuara). Nuk ka botuar asnjë libër, por shumë shpejt pritet që të botojë librin e saj të parë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Elza Mehmeti

Rinesa Hamzaj

Alberita Rashani

Bleona Salihu

Liza Musliu

Sala Gashi

Anjesa Beqa

Bleona Emini

Elsa Aliu

Kujtesa Hetemi


Tags: Arbnora Kelmendi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018