A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbnore Kleçka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Arbnore Kleçka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 3 Qershor 2015, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Gurbeti Si Xheneti". Në vitin 2015, Arbnore Kleçka publikon albumin "Cka Prizreni Ce Po Dridhet". Më datë 13 Mars 2016, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Më Mungon". Më datë 2 Shkurt 2018, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Block Ne Fb"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shemsie Gashi

Blerina Gashi

Raimonda Kovaci

Majlinda Topanica

Remzije Strumcaku (Rema)

Drandofile Rama (Filja)

Sanimete Krasniqi

Xhevahire Bytyqi

Vjollca Selimi

Leta


Tags: Arbnore Kleçka, Arbnore Kleqka, Arbnore Klecka, Arbnora Kleqka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018