A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardi (Ardi Kajtazi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Ardi (Ardi Kajtazi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ardi eshte vellau i Gjires dhe Lenes. Edhe ai eshte nje kengetar dhe ka disa kenge me kengetaren Gjira Kajtazi. Më datë 13 Shkurt 2012, Gjira publikon videoklipin "Fati Ne Fatekeqsi", në bashkëpunim me Ardi Kajtazi. Më datë 8 Shtator 2013, Ardi Kajtazi publikon videoklipin "Pse Kjo Zemer Po M'dhemb?", në bashkëpunim me Gjira. Më datë 14 Shtator 2014, Gjira publikon videoklipin "Sene T´fëlliqta", në bashkëpunim me Ardi Kajtazi. Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Gjirës

Vëllai i

Albulena Kajtazit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Uki Latifi

Seven Saraqi

Anxhelo Koci

Stanaj

Shkelqim Berberi

Astrit Dili

Kosseleksioni

Haxhi Prenku

Qazim Hajdari

Dj Kollink


Tags: Ardi Kajtazi, Ardi, Ardian Kajtazi, Ardjan Kajtazi, Gjira

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018