A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ardian Bujupi & Noizy - I'm Feeling Good (Remix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/08/2012

2012-08-24T20:25:36

Më Shumë Nga

Noizy

Këngë e albumit:

"Do You Remember Me?"


Noizy:
Excuse me darling What's your name
Watching you like I'm insane
Every move you make is crazy
You make all da mans Say OH my daysie
Yeah you'Re a Buffting
Loving you're light skin
It feels soo good just Watching you dancing
Talk to me darling So what if they calling
Tell em you'ill beback monday morning
House by the beach so we sex on the beach
Pop champagnes Like a party freak
Rock all day Everyday of the week
From Marbella To H-Town London G-Z
I'm a superstar I thought i tolled ya
And yes I do Wanna Get to know ya

I can be you're rollercoaster aa Your rollercoaster
I can be you're rollercoaster aa Your rollercoaster

You can be my supernova aa My supernova
I just wanna get to know ya

Ardian Bujupi:
Night of the night You;re by my side
I got a feeling you will never believe
You're my Wife You're my life
I got e feeling you belong to me
I got to scream It out loud
I feel so good right now

Noizy:
Ini Mini Miny Mo
Round Around the world we go
If you want it let me know
Cao I'ma give you More then you asking for
Yes you're so beautiful
I'm in love with your beautifull
No I can get Enough of you
That's coz i don't Want enough of you
So keep moving just the way you Moving
Driving me crazy The things you do
It's all on me Champagnes are Popping
I'm Doing all this because of you
I'm a superstar I thought i tolled ya
And yes I do Wanna Get to know ya

I can be you're rollercoaster aa Your rollercoaster
I can be you're rollercoaster aa Your rollercoaster

You can be my supernova aa My supernova
I just wanna get to know ya

Ardian Bujupi:
Night of the night You;re by my side
I got a feeling you will never believe
You're my Wife You're my life
I got e feeling you belong to me
I got to scream It out loud
I feel so good right now


Ky tekst u dërgua nga Albi Lata
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018