A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ardian Bujupi - Want U Now  (Feat. Tony T)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  203

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2013

2013-06-16T19:57:23

Video Produksioni:

Entermedia


REF :
Can u believe me when i say
I want u now..now..now (2x)

ARDIAN:
I love the way you dance
the way u make me feel baby
once in the lifetime chance
I know this is for real baby
I love that way
ur body is shining in the sun,in the sun,
in the sun,sun,sun,sun
come in the party
we wanna have some fun,some fun,
have some fun,fun,fun,fun,
ehi la,la,lej
I see u watchin' me
I see u want to me
lose the time, and come with me
feel like la,la,la
I show u what I got
I'll take u to my world, yeah
I'll take u to my world
Oh yeah, want to be yours today, tonight
on my life

REF :
Can u believe me when i say
I want u now..now..now

TONY T :
.....
I believe in u

REF :
Can u believe me when i say
I want u now..now..now (2x)


Ky tekst u dërgua nga  EgzonKalo   YanaOtr   shqipron99
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018