A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ardian Bujupi & Dalool - Na Jena Njo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2016

2016-04-29T16:00:05

Më Shumë Nga

Dj Dalool

Teksti:

Da Ghost

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016


Hey Babe erën tënde e ndjej
Pranë t’kam edhe kur nuk je
Hey Babe erën tënde e ndjej
Unë çdo moment
Pranë t’kam edhe kur nuk je
Aaa s’jem njejtë jo jo nuk jem
Hey Babe gjysma ime je

Hey vetën nuk e kursej
Mu m’ki gjithëandej
S’na vyn kurgjo tjertë
Aaa unë e di që ti je
Tjetër nuk njoh
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo

REF:
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo

Hey Babe je si melodi
E vetmja ti më qetëson
Hey Babe je si melodi
Që më përcjell
E vetmja ti më qetëson
Aaa për ne nuk ka kufi
Jo s’ka kufi
Babe hey ti më plotëson

Heey vetën nuk e kursej
Mu m’ki gjithëandej
S’na vyn kurgjo tjertë
Aaa unë e di që ti je
Tjetër nuk njoh
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo

REF:
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo


Ky tekst u dërgua nga Fisnik RexhepiKartolina (1)

2017-12-09 03:11:46
Unë çdo moment
Pranë t’kam edhe kur nuk je
Aaa s’jem njejtë jo jo nuk jem
Hey Babe gjysma ime je

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018