A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ardian Bujupi - VIP  (Feat. Laruzo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/04/2018

2018-04-25T10:29:44

Këngë e albumit:

"Arigato"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "VIP" kënduar nga Ardian Bujupi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "VIP".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

KAOS - VIP

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

[LUMI B:]
Jena FAT po me Fat,
Shmekera me bark
Haverat e qart
Diplomat n'rruge e masterat n Club
P*** none, n'spot edhe para mahalle
Nese je free mos t vjen marre
S'ka s'di a vi, po du me t'pa n VIP
Tavolina full asnjo se bleva
Un' i shkoj n'shpi ti i shkon n'nerva
E din ku me ardh kur del
Prit e percjell, prit e percjell

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

[VIG POPPA:]
Uh lalala
mos u shit, mos u shit
ti qik e shpis
Uh lalala ruju po rrshet
e po bjen n'dashni
ftyres si kyumm, thob si amber
s'po m'heket prej menve
shisha me shije t'pemve
CHAMPAGNE me ngjyre pembe
Ex, Hajde ex, pare CASH, pare CASH
Hajde ex, hajde ex
merre edhe shoqen, une hi n'mes

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

[ERMALI:]
Hajde sonte rrina pak,
e pina pak, ikim larg
ma e mira veq te na,
veq te na
o-o T'tjert mundohen
e kurre s'ja dalin
o-o sonte pe marrim malin

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

Dardan Jashari - VIP

Strofa 1
Faj ty ste ka kerkush
Ti ke dasht me bo qka te dush
Qka ke lyp tash e ke gjet..

Ti ke dasht vip me u ba
Autograme me shpernda
foton tande me ta mbajt nkulet..
Yeaaah

Ref
Ti gjith kontra shkove (yeaah)
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt (UUUHH)

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt (UUUHH)

OOHH OOHH
EU NOOO NOOO
NO NO NO NO
NO NO NO NO
NOOO OH
EEEEYYY

SAY HUU UHUUUUU HUH
HUU UAAHAAH AAH HaAHahaAaAa..

Strofa 2
Pare neja per cdo nat (naat)
Ntelefon ste lojn rehat (AAH)
Kto i deshte tash ti i ke..
( ee yeaa yeaah)

Fam e fansa ki gjithkund
Pergjithmone diqka ke humb (uuh)
Te kalumes shkelm ti i dhe..
(Yeaaaah)

Ref x2
Ti gjith kontra shkove (yeaah)
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt (UUUHH)

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt (UUUHH)

Bridge
OOHH UUHH
HAH OOHH OOHH
HEEEEYY
NO NO NO NO
NO NO NO NO

SAY WHO
HUUHH OOOHHH OHH OOHH
HEEEEYYYY
GIRL

Ref
Ti gjith kontra shkove (yeaah)
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt (UUUHH)

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt (UUUHH)

Ti gjith kontra shkove
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt..
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018