A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardita Begu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
BIOGRAFIA: Ardita Begu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Ardita Begu merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Drite Ne Syte E Tu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Keisi

Eli Qorri

Arselinda Sheqeri

Dea Rifati

Aida Gashi

Biondina Latifi

Migena Rinxhi

Klaensa

Alina Shku


Tags: Ardita Begu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018