A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ari Blue

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  72
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Ari Blue është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E re dhe shumë entuziaste në punën e saj si këngëtare, Ariana Plakiqi ose ndryshe Ari Blue jeton në Gjermani, por karrierën muzikore e ka nisur në Kosovë. Deri më tani ka realizuar disa projekte që kanë rezultuar të suksesshme, ndërsa këtë vit pritet të jetë akoma më shumë aktive. Bionde dhe super seksi, ajo vjen si një konkurrente e re e këngëtareve tashmë të dëshmuara. Më datë 5 Qershor 2015, Ari Blue publikon videoklipin "M'kujton". Muzika ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luar

Besarta Krasniqi

Lori Delhysa

Artela Brahimi

Oreta Leka

Almeda Luca

Juna Manaj

Suela

Mirsa Laci

Kristela Gjoka


Tags: Ari Blue, Ariana Plakiqi, Ariana

Ari Blue në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018