A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arilena - Business Class


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2014

2014-08-11T19:32:42

Muzika:

Darko Dimitrov

Teksti:

Rozana Radi


Kur vi e boj krejt fresh
Po m'thon je luanesh
S'po du sot me ma tesh
Komplekset me i zhvesh

Mas mirti mos me zgat
Krejt posht veq un rri nalt
E kom men me nejt shum gjat
Bom selfie me aparat

Come with me now
Ki me bo "wow"
Come with me now
Bring me up you're down

Let's get out loud
Me bo knockout
Let's get out loud yeaaa

Hajde ti pas meje mos u lsho
Se business class po fluturon
Vetëm Arilena s'osht e vshtir
Hajde rrina rrina sa ma çlir

Hajde rrina rrina sa ma çlir

Ti s'munesh --------
Si un shansin me pas
Cunami t'vje përmas
Me bit jom tu t'përplas

Mas mirti mos me zgat
Krejt posht veq un rri nalt
E kom men me nejt shum gjat
Bojm selfie me aparat

Come with me now
Ki me bo auuu
Come with me now
Bring me up you're down

Let's get out loud
Me bo knockout
Let's get out loud yeaaa

Hajde ti pas meje mos u lsho
Se business class po fluturon
Vetëm Arilena s'osht e vshtir
Hajde rrina rrina sa ma çlir

Kartolina (1)

2018-06-28 08:21:59
Mas mirti mos me zgat
Krejt posht veq un rri nalt
E kom men me nejt shum gjat
Bom selfie me aparat

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018