A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arilena Ara - Vegim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  76

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2015

2015-11-24T18:30:58

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Timo Flloko

Orkestrimi:

Darko Dimitrov
Me heshtjen jetoj
Në ërsirrën e plotë
Unë ngadalë,
Kur ëndrra më zgjon
Ti sje askund në këtë botë

Çdo natë të shoh si Vegim
Stë prek dot të ndjej në shpirt

Ref:
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
Sytë e tij janë lartë po qaj

Ditarin shfletoj
Unë çdo fletë e kthej
Shënoj aty
Sa kohë më mungon
Dhe zemra të kërkon

Çdo natë të shoh si Vegim
Stë prek dot të ndjej në shpirt

Ref: x2
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Si harroj fjalët që ti kur më the
Kur të mos jem mos harro
Pranë do më kesh

Ouuuu - ouuuuuu uooouu - na - nana na
Na -na nanaaa , nana na naaaa
Naa - naa - naaaa

Ref: x3
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj.


Ky tekst u dërgua nga CraziestArilenatorKartolina (2)

2018-06-25 16:11:43
Ditarin shfletoj
Unë çdo fletë e kthej
Shënoj aty
Sa kohë më mungon
Dhe zemra të kërkon
2018-03-01 07:19:22
Si harroj fjalët që ti kur më the
Kur të mos jem mos harro
Pranë do më kesh

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018