A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arilena - Toke Rroke


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2016

2016-06-11T18:27:46

Teksti:

Rozana Radi


Ja ke ja ke iden
Ja ke ja ke iden qka t'gjen
Si kafe ipro vitamin
Tkom ADN ne gjakun tim
Toke trupin me mu
si alkool test jam tu dyshu
Hidrogjen ne trupin tim
Bone update e nisja nfillim

Toke ti toke rroke ti rroke
Sa mke hala perball
Toke ti toke rroke ti rroke
Gjuju sikur Luan
Hajde vec ti rroke
Hajde vec ti toke

Ja ke ja ke te un
Kur e levizi prekma ma shum
Edhe mu tu sill krejt bota ty
Se vetem sot um ke hy n'kry
Toke trupin me mu
si alkool test jam tu dyshu
Hidrogjen ne trupin tim
Bone update e nisja n'fillim

Toke ti toke rroke ti rroke
Sa mke hala perball
Toke ti toke rroke ti rroke
Gjuju sikur LUAN
Hajde tash ti rroke
Hajde tash ti toke

Oki smoki po t'roki
Oki smoki po t'them
...
I wanna oki coki
I wanna love you doki
Sot po du mu ndi LA
Ti vetem toke tok
Ti vetem rroke rrok
Ti Mos boj stop
Se un po nina shum on TOP
Shut the playing everybody
Look oww
She's dont want you i dont want the cow cow
SO WHAT!!!

Toke ti toke rroke ti rroke
Sa mke hala perball
Toke to toke rroke ti rroke
gjuju sikur Luan
hajde tash ti rroke
hajde tash ti toke x2


Ky tekst u dërgua nga AlFiNa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018