A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arilena Ara - I'm Sorry


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  99

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/08/2017

2017-08-24T00:00:00

Muzika:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

MAX Production
It was cold like a winter day
In pouring november rain
Everything felt numb
What have we become?
I never saw the signs
How could I be so blind?
Did I close my eyes?
Cause your heart was full of lies

November is a nightmare that will chase me after all you've done
I'm sorry, november, just wake me when you're gone
Is there someone who can help me change the calendar?
Don't wanna remember, november, to me you don't exist no more,
I'm sorry

I wanted you more than life
I think of it all the time
You were my ray of light
My guide through lonely nights
You said you were in love
But I guess I was not enough
You left me in the shade
Now our light will fade away

November is a nightmare that will chase me after all you've done
I'm sorry, november, just wake me when you're gone
Is there someone who can help me change the calendar?
Don't wanna remember, november, you don't exist no more

Cause this mountain is too high
I don't have the strength to climb
I'm sorry, november, I'm sorry
Without oxygen I can't breathe
I'm losing ground underneath
My heart cannot take it
Not willing to fake it
I need to forsake cause I cannot maintain this
I'm sorry, I'm sorry

Is there someone who can help me change the calendar?
I'm sorry, november, I'm sorry

Cause november changed my life
I will have to say goodbye
I'm sorry, november, I'm sorry

Now tell me is there someone who can help me change the calendar?
Don't wanna remember, november, you don't exist no more
Cause november changed my life
I will have to say goodbye
I'm sorry, novemeber, I'm sorry


Ky tekst u dërgua nga Besim RushitiKartolina (4)

2018-07-31 13:59:34
Is there someone
who can help
me change the
calendar?
2018-06-26 17:35:07
I'm sorry, november,
just wake me when
you're gone
2018-06-23 18:57:45
I wanted you more than life
I think of it all the time
You were my ray of light
My guide through lonely nights
You said you were in love
But I guess I was not enough
2018-06-23 18:56:21
It was cold like a winter day
In pouring november rain
Everything felt numb
What have we become?
I never saw the signs
How could I be so blind?

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018